RESULTATER KRISTINALØPET 26.06 1999

Plass Tid      Navn                           Klubb
----- -------- ------------------------------ --------------------


***** Klasse 5 km 13-14 år Jenter *****
  1.    22:06 Brekke Therese                 3114 TØNSBERG                  329
  2.    23:48 Lindgren Veslemøy              Vear IF                        214
  3.    25:47 Grennes Tine                   3140 BORGHEIM                  134
  4.    26:16 Johnsen Hilde Vinje            .                              114
  5.    28:02 Øyen Ellen                     Tyrving                        154


***** Klasse 5 km 13-14 år Gutter *****
  1.    17:42 Gran Are Storhaug              Tønsberg FIK                   365
  2.    19:17 Sagberg Niels Kristoffer       3080 HOLMESTRAND               356
  3.    20:18 Huse Marius                    0789 OSLO                      402
  4.    20:21 Gjørstad Magnus                Nøtterøy I.F.                  441
  5.    21:21 Aas Hans Petter                3940 PORSGRUNN                 195
  6.    21:43 Krohn Haakon S.                Nøtterøy IF                    16
  7.    21:57 Hansen Gorm Erland             Arnadal IL                     300
  8.    22:32 Davidsen Einar T.              Tjøme IL                       488
  9.    23:15 Aashammer Haakon               .                              187
 10.    23:33 Pedersen Eyvind Alexander      .                              333
 11.    23:46 Lilleby Aleksander             .                              359
 12.    23:58 Flaatnes Kjetil                .                              334
 13.    24:42 Åsheim Kjetil                  3123 TØNSBERG                  91
 14.    24:55 Ekenes Torkil                  3120 TØNSBERG                  54
 15.    25:11 Roaldseth Jan Olav             .                              304
 16.    25:36 Larsen Jarle                   H.B.S.K.                       209
 17.    25:56 Bergsholm Christoffer          .                              63
 18.    26:01 Beilegaard Mads                3173 VEAR                      363
 19.    27:36 Rønning Christopher            3124 TØNSBERG                  491


***** Klasse 5 km 15-16 år Jenter *****
  1.    26:46 Karlsen Hanne Mari             Nøtterøy IF                    227


***** Klasse 5 km 15-16 år Gutter *****
  1.    16:18 Kristiansen Gaute              IL BUL                         493
  2.    17:51 Nesse Stein Olav               .                              177
  3.    18:12 Johannessen Eirik              Oseberg skilag                 262
  4.    19:53 Joslin Knut Erik               3117 TØNSBERG                  360
  5.    20:24 Larsen Raymond                 HBSK                           157
  6.    20:28 Glomstein Simen                .                              117
  7.    20:58 Tjølsen Andreas M.             3142 VESTSKOGEN                272
  8.    22:44 Smital Andreas                 SEM IF                         167
  9.    23:03 Brekke Thomas                  .                              328
 10.    23:45 Skjefte Lars Øyvind            Stokke IL                      316
 11.    24:36 Kristiansen Kai Andre          Icopal AS                      139


***** Klasse 5 km 17-29 år Kvinner *****
  1.    19:01 Aksnes Tonje                   OSI                            36
  2.    20:37 Bjørkeslett Heid Kristin       Falk Håndball                  409
  3.    23:16 Nyland Heidi                   Gurijordet Gård                484
  4.    23:44 Roaldseth Charlotte            .                              305
  5.    24:27 Flugund Jorun                  3080 HOLMESTRAND               188
  6.    25:38 Firing Mette                   3132 HUSØYSUND                 485
  7.    25:57 Aasland Elisabet               Liungen                        453
  8.    26:10 Lia Birgit                     HOF IL                         136
  9.    26:40 Ottestad Bente                 Ung.g.i DNK avd.Vestfold       380
 10.    27:18 Hoksrød Anette W.              Ungd.gr DNK, avd. Vestf.       489
 11.    27:33 Nielsen Mona                   Ung.g.i DNK avd.Vestfold       385
 12.    28:24 Moe Birgit                     IL Ivrig                       51
 13.    28:39 Grønsten Heidi Anette          .                              159
 14.    30:13 Bækken Cecilie                 3178 VÅLE                      468
 15.    40:28 Ness Stine                     Ung.g.i DNK avd.Vestfold       388
 16.    40:32 Thon Hege                      Ung.g.i DNK avd.Vestfold       387
 17.    40:34 Tangen Heidi                   Ung.g.i DNK avd.Vestfold       391
 18.    40:35 Tveit Guro                     Ung.g.i DNK avd.Vestfold       390
 19.    45:45 Oseberg Ingeborg               Ung.g.i DNK avd.Vestfold       389
 20.    47:06 Thorvaldsen Anette             Ung.g.i DNK avd.Vestfold       386
 21.    52:10 Sørensen Hanne                 Ung.g.i DNK avd.Vestfold       395
 22.    52:11 Johnsen An Kristin             Ung.g.i DNK avd.Vestfold       381


***** Klasse 5 km 17-29 år Menn *****
  1.    14:36 Aukland Anders                 Tønsberg FIK                   348
  2.    15:46 Horntvedt Kristian             .                              84
  3.    16:19 Aukland Jørgen                 Tønsberg FIK                   347
  4.    16:32 Aadne Nils-Ingar               Trolldalen Ranch & Høvler      270
  5.    16:46 Sørstad Gjermund               IF Sturla                      480
  6.    16:50 Skorge Joachim                 Vidar                          509
  7.    16:58 Andreassen Knut                Tønsberg FIK                   242
  8.    17:04 Knudsen Aleksander             KFUM                           413
  9.    17:32 Johannessen Knut Erik          NTNUI                          459
 10.    17:51 Roosken Lars                   Spark (NL)                     65
 11.    17:52 Fredriksen Simen               Stokke IL                      495
 12.    17:59 Lindgren Filip                 Stokke IL                      213
 13.    18:36 Røraas Jostein                 Befalsskolen Hærens Samb.      457
 14.    18:57 Bergh Kjetil                   Ung.gr.i DNK,avd.Vestf.        478
 15.    19:11 Aas Anders                     .                              327
 16.    19:29 Myklebust Martin               Oseberg Skilag                 508
 17.    19:45 Kristensen Dag Erik            .                              30
 18.    19:54 Firing Knut F.                 Jeg vil i avisa                510
 19.    20:02 Ditmansen Dag                  TELLUS                         446
 20.    20:07 Brekke Ole Andreas             3158 ANDEBU                    216
 21.    20:17 Jakobsen Ken-Robert            3117 TØNSBERG                  458
 22.    20:20 Hoff Espen                     Trolldalen Ranch og Høvle      98
 23.    20:21 Ulverud Daniel                 Kjelsås IL                     245
 24.    20:26 Nielsen Johnny                 3187 HORTEN                    498
 25.    20:27 Pettersen Geir Andre           STURLA                         223
 26.    20:32 Hansen Trond                   .                              255
 27.    20:42 Rensvold Terje                 .                              182
 28.    20:45 Gundersen Lars Andre           STOKKE IL                      432
 29.    20:53 Tidemansen Tom Erik            .                              118
 29.    20:53 Gravdal Knut Erik              3113 TØNSBERG                  201
 31.    20:55 Gulliksen Jonathan             3117 TØNSBERG                  132
 32.    21:00 Corneliussen Bjørn Stian       3124 TØNSBERG                  296
 33.    21:10 Smital Claus A.                SEM IF                         168
 34.    21:21 Hansen Lars Ivar               Ivrig                          314
 35.    21:55 Wroldsen Tor Inge              Nøtterøy BJC                   440
 36.    22:07 Kristiansen Jan Mikael         Icopal AS                      138
 37.    22:13 Gossner Torfinn                0566 OSLO                      236
 38.    22:19 Grundt Peder                   Fotballkl. Ørn                 268
 39.    22:21 Susæg André                    Bakerhuset Sæther              442
 40.    22:30 Dahl Håvard                    Kjose IL                       410
 41.    23:00 Johannesen Odd Eivind          3124 TØNSBERG                  497
 42.    23:04 Sparre Frode                   Icopal BIL                     295
 43.    23:07 Gurijordet André               Teie Videregående Skole        483
 44.    23:20 Andersen Ole Roger             Icopal AS                      145
 45.    23:36 Fevang Espen                   Teie IF                        462
 46.    23:47 Andreassen Tom Olav            Ceclin F.A.N                   431
 47.    24:06 Bell Don                       3080 HOLMESTRAND               90
 48.    24:29 Ring Johannes                  3142 VESTSKOGEN                193
 49.    24:30 Larsen Tom                     Star Pyrotechnic A/S           192
 50.    25:32 Ditmansen Ulf                  TELLUS                         448
 51.    26:01 Sundt Tommy                    3150 TOLVSRØD                  362
 52.    26:02 Hildén Sami                    3110 TØNSBERG                  258
 53.    26:26 Knutsen Geir                   VDI BIL                        416
 54.    31:07 Borgersen Bent                 .                              59
 55.    31:18 Giseth Tommy G.                Viagra Club                    423
 56.    31:32 Jespersen Rune                 Viagra Club                    421
 57.    40:29 Solem Trond                    Kreftforeningen                471
 58.    47:56 Opsahl Roar                    Ung.g.i DNK avd.Vestfold       375
 59.  1:00:28 Qvam Petter                    Ungd.gr. i DNK Vestfold        470
 60.  1:00:30 Ludvigsen Henning              Ung.g.i DNK avd.Vestfold       372


***** Klasse 5 km 30-39 år Kvinner *****
  1.    18:40 Henriksen Hilde                Bøler IF                       357
  2.    22:03 Hole Renate                    Oseberg skilag                 249
  3.    22:08 Dornell Tove                   Nøtterøy kommune BIL           20
  4.    22:10 Rye-Andersen Tove              3140 BORGHEIM                  68
  5.    22:26 Johansen Sissel                Icopal AS                      144
  6.    22:35 Skavraker Line                 VSS                            411
  7.    23:17 Langaas Wenche                 3172 VEAR                      190
  8.    23:44 Larsen Siri Durendahl          .                              41
  9.    23:54 Pedersen Hanne                 3121 TØNSBERG                  477
 10.    24:39 Berg Inger Jorid               0455 OSLO                      505
 11.    24:45 Eriksen Berit                  Nøtt.kom.BIL                   425
 12.    24:48 Vesterdal Cecilie              3123 TØNSBERG                  119
 13.    25:04 Lindtveit Anita                Nesbygda IF                    261
 13.    25:04 Kroman Kari Firing             IL Ivrig                       406
 15.    25:10 Rabe Anne                      OTO                            47
 16.    25:33 Furuvald Reidun                Roland BIL                     291
 17.    25:49 Hov Lena Askjer                NC BIL                         437
 18.    26:00 Kristiansen Lene Hellum        3132 HUSØYSUND                 427
 19.    26:04 Nesengen Heidi Susanne         .                              53
 20.    26:25 Velken Rannveig                Nøtterøy kommune               396
 21.    26:26 Pedersen Nina                  3121 TØNSBERG                  476
 22.    26:37 Lauritzen Gunn                 3120 TØNSBERG                  220
 23.    27:12 Stoa Kirsti                    3152 TOLVSRØD                  72
 24.    27:21 Nyquist Astrid                 Øystre Slidre IL               473
 25.    28:20 Hofstad Karin                  SCANDI GLASS BIL               313
 26.    28:25 Thorgersen Cathrine K.         Icopal AS                      141
 27.    28:26 Sønnju Jorid                   3117 TØNSBERG                  507
 28.    28:33 Andersen Tone M.               .                              341
 29.    28:51 Nielsen Elisabeth              .                              310
 30.    29:33 Moore Lise-Gro                 Trolldalen Ranch & Høvler      55
 31.    29:50 Litherland Anne Torine         .                              338
 32.    29:55 Stener Grethe                  Træleborg H.                   284
 33.    30:01 Ødegaard Cathrine              TYSDAHL-KLANEN                 397
 34.    30:17 Pettersen Annichen             Frivillighetssentralen         312
 35.    30:50 Hvarnes Heidi                  Posten Skien BIL               318
 36.    31:24 Akerholdt Hilde                3123 TØNSBERG                  281
 37.    33:03 Solhaug Janne                  .                              113
 38.    47:06 henriksen Anette               Ung.g.i DNK avd.Vestfold       383
 39.    47:14 Sperre Anita                   Ung.g.i DNK avd.Vestfold       394
 40.    47:55 Haugarmann Anne Karin          Ung.g.i DNK avd.Vestfold       393
 41.    47:57 Solberg Bente                  Ung.g.i DNK avd.Vestfold       377
 42.    48:45 Kristiansen Torunn             Kreftforeningen                469


***** Klasse 5 km 30-39 år Menn *****
  1.    17:25 Løvli Øystein                  Drake Consultans AS            89
  2.    17:43 Rove Tom                       TFIK                           74
  3.    17:53 Alvær Steinar                  Kilbygda IL                    466
  4.    18:16 Bjune Geir Arne                Tønsberg FIK                   241
  4.    18:16 Homstvedt Oddbjørn             Trøgstad IL                    408
  6.    18:33 Sivertsen Vidar                .                              345
  7.    18:35 Hegg Arild                     Ivrig                          499
  8.    18:46 Bugge Ole-Tom                  IL IVRIG                       49
  9.    18:55 Næs Olav Andre                 Ivrig                          500
 10.    18:59 Marthinsen Glenn               VK                             189
 11.    19:01 Ingebregtsen Geir              3154 Tolvsrød                  494
 12.    19:07 Ølberg Tormod                  VSS                            199
 13.    19:10 Pettersen Ketil                3931 PORSGRUNN                 218
 14.    19:13 Langås Jan                     830 S BIL                      126
 15.    19:20 Wigum Stig                     DEN NORSKE MARATONKL.          237
 16.    19:38 Helgesen Vidar                 HEDDAL IL                      282
 17.    19:44 Syverstad Svein                DNM                            349
 18.    19:54 Valdermarson Tom               .                              240
 19.    19:55 Sørum Martin                   Ivrig                          502
 20.    19:56 Grytnes Kristian               3117 TØNSBERG                  456
 21.    20:04 Nergård Jorulf                 ABB                            503
 22.    20:07 Leine Cato                     Strømsgodset                   474
 23.    20:13 Hole Arve                      3118 TØNSBERG                  248
 24.    20:15 Bollæren Kristian              Tbg. Blad                      445
 25.    20:38 Akerholt Magnus                Kaldnes/Heerema                23
 26.    20:41 Bekken Arne R.                 Hydralift BIL                  29
 27.    20:50 Tysdahl Harald                 Tysdahl-klanen                 506
 28.    20:58 Samuelsen Tom                  IL Flint                       186
 28.    20:58 Theigmann Johnny               .                              191
 30.    20:59 Hermanrud Arve                 .                              339
 31.    21:03 Sagberg Johan Gerhard          Fibo AS                        355
 32.    21:06 Kittelsen Bent                 3123 TØNSBERG                  465
 33.    21:33 Moland Alf                     3178 VÅLE                      309
 34.    21:34 Viulsrød Tor                   .                              299
 35.    21:35 Reiersen Fred-Arne             Ford Tønsberg                  315
 36.    21:49 Holt Henning                   3174 REVETAL                   40
 37.    21:54 Kjølstad Morten                IL Ivrig                       253
 38.    22:34 Gihle Rune                     STOKKE IL                      278
 39.    22:38 Homleid Geir                   .                              58
 40.    22:43 Tofteberg Jon Arne             GDM Engeneering                22
 41.    22:44 Hegg Stein Rune                Åsgårdstrand IF                398
 42.    22:59 Simonsen Arne                  .                              37
 43.    23:07 Gjølberg Roy                   3173 VEAR                      368
 44.    23:12 Normann Rolf                   Read BIL                       166
 45.    23:13 Bastøe Morten                  Nordbyen Legesenter            412
 46.    23:18 Hansen Henning                 Bulk-Tank                      107
 47.    23:32 Jørgensen Jørn                 BO Steen                       325
 48.    23:42 Larsen Frode                   BBL Boligsenter                32
 49.    23:43 Fjeld Jan Helge                ZEINER BIL                     135
 49.    23:43 Kristiansen Bjørn              3132 HUSØYSUND                 434
 51.    23:53 Hopen Pål Morten               Tønsberg FIK                   133
 52.    24:02 Opstad Espen                   3140 BORGHEIM                  400
 53.    24:15 Østlyngen Pål                  Icopal AS                      142
 54.    24:17 Arntzen Thomas                 3226 SANDEFJORD                439
 55.    24:22 Vangen Harald                  Ung.g.i DNK avd.Vestfold       374
 56.    24:33 Lohne Atle                     Flintjoggen                    256
 57.    25:11 Østrem Henning                 CORNHILL FORSIKRING            452
 58.    25:12 Smevik Jan Oddvar              Ringnes BIL                    454
 59.    25:19 Næss Ronald                    3140 BORGHEIM                  482
 60.    25:33 Kristensen Ove                 3178 VÅLE                      200
 61.    25:42 Bjørnson Bjørn Tony            Feras                          100
 62.    26:03 Larsen Knut Brekke             SDS A/S, Oslo                  129
 63.    26:10 Bakke John Hermann             Morris Autohandel A/S          175
 64.    27:03 Andersen Svein Erik            VDI BIL                        415
 65.    27:40 Hokland Ivar Jacobsen          Ørkolift                       162
 66.    27:58 Hansen Geir Arne               .                              158
 67.    28:04 Magnussen Jarle                3174 REVETAL                   251
 68.    28:33 Larsen Cato André              3121 TØNSBERG                  340
 69.    30:01 Kristiansen Pål                Viagra Club                    424
 69.    30:01 Bergseter Frode                Icopal AS                      137
 71.    30:02 Carlsen Geir                   Icopal AS                      140
 71.    30:02 Hov Jarle                      ACCN                           436
 73.    31:18 Andresen Jens Petter           Viagra Club                    422
 74.    40:42 Eklund Knut K.                 Ung.g.i DNK avd.Vestfold       373
 75.    40:43 Nilsen Tommy                   Ung.g.i DNK avd.Vestfold       382
 76.    48:44 Linderud Tor                   Ungd.gr. DNK, avd Vestf.       514


***** Klasse 5 km 40-49 år Kvinner *****
  1.    17:53 Hansteen Nina                  SPKL.VIDAR                     487
  2.    21:54 Solberg Anne-Gro               Larviksbankene                 264
  3.    22:05 Ølstørn Torunn D.              Brødr.Dahlen                   289
  4.    22:08 Fængsrud Anne                  Færder skilag                  43
  5.    23:05 Wilhelmsen Wenche              TORØD OG HÅRKOLLEN IF          443
  6.    23:55 Bjørnerud Liv Unni             HVITTINGFOSS IL                490
  7.    23:58 Andreassen Torild Hellenes     ANN N.K.BIL                    266
  8.    24:56 Solhaug Isabel                 .                              215
  9.    24:58 Kjensli May                    3033 DRAMMEN                   369
 10.    25:22 Kvalshaugen Turid              Nøtterøy kommune               219
 11.    25:37 Nygård Anne Rose               .                              323
 12.    25:48 Sagstad Signe                  Nesbygda IF                    399
 13.    25:55 Wang Synnøve                   Ferder Skilag                  455
 14.    26:00 Strand Aasta                   TJØME IL                       335
 15.    26:02 Øyen Anne Grethe               Bærum kommune BIL              155
 16.    26:09 Bruun Tone                     VDI BIL                        414
 17.    26:18 Pedersen Annette               3118 TØNSBERG                  217
 18.    26:23 Nordheim Torill Berntsen       3160 STOKKE                    52
 19.    26:54 Grundt Lisbeth S.              Gartnerløkka bhg.              267
 20.    27:47 Hansen Ingrid                  .                              254
 21.    28:55 Biseth Berit                   .                              238
 22.    29:20 Bondal Kate                    FLINTJOGGEN                    271
 23.    29:51 Pedersen Sissel Ekeberg        .                              331
 24.    31:16 Hem Helene                     3132 HUSØYSUND                 153
 25.    31:35 Hatlemark Helene               3175 RAMNES                    206
 26.    32:04 Krog Halvorsen Ingerid         3040 Lier                      467
 27.    32:43 Vesetrud Bjørg                 3175 RAMNES                    407
 28.    33:01 Eian Grete I.                  3179 Åsgårdstrand              127
 29.    33:08 Grande Norma                   3105 TØNSBERG                  263
 30.    34:29 Hansen Inger Dahl              0377 OSLO                      125
 31.    39:00 Bull-Øwre Marianne             Icopal as                      95


***** Klasse 5 km 40-49 år Menn *****
  1.    17:56 Buhagen Gunnar                 .                              165
  2.    18:11 Horn Helge                     Storebrand BIL                 147
  3.    18:15 Haflan Bent                    GLASSVERKET                    307
  4.    18:17 Andreassen Frode               ABB N.K.BIL                    265
  5.    18:26 Mysen Hans Terje               .                              196
  6.    18:30 Andersen Jan                   ESSO RAFF SPORT                449
  7.    18:40 Davidsen Tore                  Tønsberg FIK                   76
  8.    19:20 Oscarsen Bjørn-Einar           Tønsberg skifl.klub            211
  9.    19:25 Aaserud Lars                   Drammen kommune                426
 10.    19:50 Muhrmar Tom                    3140 BORGHEIM                  447
 11.    19:54 Grytnes Tor-Kjell              Tønsberg Brettseilerkl.        292
 12.    20:06 Langved Gunnar                 VIVESTAD IF                    203
 13.    20:30 Huse Svein                     Systema BIL                    403
 14.    20:36 Jensen Jens Chr.               .                              87
 15.    20:40 Hamberg Trond                  Glassverket IF                 308
 16.    20:44 Olafsen Jørn Willy             .                              336
 17.    20:46 Gustavsen Odd S.               Horten FIK                     344
 18.    20:55 Larsen Tore                    OLAFSEN BIL                    161
 19.    21:02 Skarstad Gudleik               .                              298
 20.    21:18 Olafsen Øyvind                 Nesbygda                       481
 21.    21:19 Roaldseth Bjørn Olav           .                              303
 22.    21:21 Rønning Tommy                  Glassrønning                   148
 23.    21:27 Hansen Tor Martin              Nesbygda IF                    225
 24.    21:30 Gjerde Jon Chr.                IF STURLA                      170
 25.    21:40 Gjølberg Roger                 3173 VEAR                      367
 25.    21:40 Wigum Geir                     .                              202
 27.    21:46 Risa Bjørn                     Arbeidslaget                   224
 28.    21:57 Telle Roar                     Icopal AS                      143
 29.    22:06 Christensen Jarle              .                              103
 30.    22:07 Brekke Andreas                 Tønsberg FIK                   160
 31.    22:11 Mogen Stein Arild              Olafsen bok og papirhande      26
 32.    22:23 Nilsen Stein Pauli             ASKER SKIKLUBB                 56
 33.    22:25 Skarsten Fred                  SpB. NOR                       179
 34.    22:28 Joslin Allen                   3117 TØNSBERG                  435
 34.    22:28 Evensen Arne Johan A.          NORCONTROL BIL                 80
 36.    22:30 Tangstad Willy                 ISO TANK AS                    18
 37.    22:34 Slettvik Ragnar                .                              180
 38.    22:58 Naas Arne                      .                              73
 39.    23:23 Rugsveen Erling                Larvik i Farta                 420
 40.    23:24 Wilhelmsen Tom                 .                              48
 41.    23:33 Syse Jonn                      VEAR IF                        38
 41.    23:33 Mathisen Rolf                  Vear IF                        444
 43.    23:35 Solheim Reidar                 SCA BIL                        322
 44.    23:38 Stangeland Erik                BBL Boligsenter                461
 45.    23:48 Lindgren Jan Frigge            VEAR IF                        212
 46.    23:51 Dybesland Tom Wathne           3140 BORGHEIM                  460
 47.    24:03 Rugsveen Knut                  .                              302
 48.    24:16 Almstrøm Roger                 Norrfors IK                    475
 49.    24:20 Solstad Svein                  3185 HORTEN                    273
 50.    24:35 Fjeld Tore                     Østlandsmeieriet Sem           320
 51.    24:40 Melgaard Ole-Johan             RINGNES BIL                    93
 52.    25:13 Gaasholt Helge                 GAASERNA IL                    204
 52.    25:13 Martin Neil                    Manchester United              486
 54.    25:16 Pedersen Ivar Kz               .                              332
 55.    25:41 Gjølberg Tommy                 Tønsberg & Omegn ski.f.kl      163
 56.    25:52 Kullerud Anders                Norsk Hydro ASA                81
 57.    25:56 Ulvenrud Henry                 Kjelsås IL                     246
 58.    26:00 Larsen Bent Adler              LUDOKAM.                       17
 59.    26:08 Ervik Gunnar B.                .                              104
 60.    26:13 Aagesen Steinar                KULTURKAM.                     222
 61.    26:25 Berntsen Odd Olav              3124 TØNSBERG                  433
 62.    26:33 Haugan Terje                   Tønsberg Fotballklubb          31
 63.    26:59 Åsheim Jon                     3123 TØNSBERG                  92
 64.    27:36 Rønning Tore                   3124 TØNSBERG                  492
 65.    27:42 Prøytz Tom                     .                              86
 66.    27:53 Hansen Jan Erik                Tønsberg Helsesportlag         450
 67.    28:42 Smital Harald A.               SEM IF                         169
 68.    29:35 Marthinsen Bård                3117 TØNSBERG                  501
 69.    29:50 Simonsen Kjell                 .                              297


***** Klasse 5 km 50-59 år Kvinner *****
  1.    21:07 Strand Asbjørg                 3031 DRAMMEN                   239
  2.    25:57 Melhus Gerd                    .                              311
  3.    26:27 Svendsen Rigmor                3218 SANDEFJORD                234
  4.    27:08 Solum Ami                      3150 TOLVSRØD                  15
  5.    28:43 Vaadal Randi                   .                              269
  6.    29:10 Larm Kirsten                   .                              121
  7.    29:26 Dalset Bente                   RØA                            60
  8.    31:04 Stange Kari M.                 3117 TØNSBERG                  275
  9.    32:18 Fredriksen Berit               SCA Mølnlyche                  405


***** Klasse 5 km 50-59 år Menn *****
  1.    17:10 Skjelland Svein Arne           Andebu                         496
  2.    18:16 Schiøtz Hjalmar                Flint IL                       42
  3.    19:01 Steingrimsen Trond Marthin     .                              343
  4.    19:39 Danielsen Arne                 .                              257
  5.    19:58 Eskedal Erik                   Horten FIK                     277
  6.    20:07 Kleiva Svein                   Vågo FIK                       472
  7.    20:09 Aas Sven                       Storgt. Glas & Stentøi         326
  8.    20:10 Hoel John Erik                 Tønsberg FIK                   78
  9.    20:52 Bechmann Frank                 830 S BIL                      106
 10.    21:05 Teig Richard                   TEIG TRANSPORT A/S             276
 11.    21:36 Hansen Erling A                VESTFOLD KRAFT                 352
 12.    21:42 Andfossen Per                  ABB NORSK KABEL                178
 13.    21:49 Larsen Svenn R.                .                              197
 14.    22:11 Otterbeck Tor Harald           HELSESPORT 72                  21
 15.    22:19 Skjelland Oddvar               Morris Autohandel A/S          174
 16.    22:31 Grøtteland Terje               N.J. p.i.l.                    351
 17.    22:34 Skog Tor                       .                              120
 18.    22:36 Engmann Svein                  STOKKE IL                      429
 19.    22:53 Telnes Knut                    .                              231
 20.    23:04 Andersen Finn Erik             GRAVDAHLS AUTO A/S             111
 21.    23:09 Flugund Torbjørn               HUSEBY A/S BIL                 205
 22.    23:12 Olsen Reidar                   NORSK WAVIN A/S                99
 23.    23:18 Næss Terje                     Nøtterø Bakeri                 19
 24.    23:25 Ekelund Åge                    .                              101
 25.    23:38 Aasmundsen Geir Erik           Tjøme IL                       417
 26.    23:40 Thorbjørnsen Tony              3172 VEAR                      57
 27.    23:49 Gran Magnus                    3142 VESTSKOGEN                418
 28.    24:37 Foyn Frode                     .                              156
 29.    25:54 Farstad Sverre                 Kjose IL                       185
 30.    26:09 Stålerød Jan Anton             .                              35
 30.    26:09 Goldeng Leif                   EIK IF                         512
 32.    26:15 Berg Åge                       3239 SANDEFJORD                504
 33.    26:16 Gårdsø Svein                   .                              46
 34.    26:45 Johansen Jan Fredrik           ANTON W. JOHANSEN              228
 35.    27:32 Michelsen Svein                3154 Tolvsrød                  464
 36.    27:58 Borge Steinar                  3121 TØNSBERG                  260
 36.    27:58 Næss Arne                      TØNSBERG KAM.                  235
 38.    28:00 Perez Edevard                  3142 VESTSKOGEN                430
 39.    28:58 Wickstrøm Gunnar               Ford Tønsberg                  123
 40.    29:08 Møyland Fridtjov               .                              290
 41.    29:28 Abrahamsen Arne Jr.            .                              83
 42.    29:46 Sølling Trond                  Søllings Grafiske              152
 43.    30:04 Karlsen Birger                 TBBG                           463
 44.    30:35 Telnes Jørund                  Seljord IL                     233
 45.    31:43 Marthinsen Jan W               FLINT IL                       82
 46.    33:42 Jensen Karl Erik               Icopal as                      96
 47.    48:46 Ludvigsen Eivind               Ung.g.i DNK avd.Vestfold       376


***** Klasse 5 km 60-69 år Kvinner *****
  1.    25:41 Hengebøl Solveig               .                              64
  2.    25:51 Sundbø Marit                   3735 SKIEN                     287
  3.    25:59 Brekke Grete                   .                              122
  4.    29:34 Arstein Iris                   3736 SKIEN                     124
  5.    29:36 Bergh Turid                    TFIK                           11
  6.    30:53 Bollæren Betty T.              Flint IL                       361
  7.    40:34 Haga Evelyn                    Asker skikl.                   243


***** Klasse 5 km 60-69 år Menn *****
  1.    18:19 Bugge Asbjørn                  IL IVRIG                       50
  2.    21:11 Robertsen Arne                 Tønsberg FIK                   79
  3.    21:31 Julin Kjell                    .                              171
  4.    21:40 Myhre Jacob                    SEM IF                         451
  5.    21:48 Omfjord Jan Erik               .                              285
  6.    23:28 Heimtun Gunnar                 .                              207
  7.    23:40 Holth Helge                    .                              404
  8.    24:37 Jenssen Ingolf                 3172 VEAR                      109
  9.    24:48 Nåtedal Martin                 Hydro                          61
 10.    25:08 Kjær Kåre                      HUSEBY A/S                     28
 11.    26:14 Sjømæling Svein                IL FLINT                       45
 12.    26:22 Jensen Bjørn                   BRUNLANES IL                   371
 13.    27:13 Hangry Rolf Erling             .                              39
 14.    27:42 Olsen Hilmar                   3175 RAMNES                    283
 15.    28:06 Gard Einar                     3154 TOLVSRØD                  164
 16.    30:48 Andrsen Øyvind                 3170 SEM                       280
 17.    32:37 Christiansen Arne              .                              108
 18.    33:50 Andersen Thor Helge            ScanRope a/s BIL               131
 19.    36:47 Thorstensen Tore E             .                              183
 20.    39:28 Ebbesen Jan                    .                              342


***** Klasse 5 km 70+ år Kvinner *****
  1.    29:28 Johansen Elsa Helene Steen     .                              115


***** Klasse 5 km 70+ år Menn *****
  1.    23:00 Danielsen Mads                 Tvedestrand                    364
  2.    23:05 Olsen Harry                    MODUM FIK                      428
  3.    24:59 Ebbestad Sverre                .                              67
  4.    26:39 Løvli Anders                   3123 TØNSBERG                  198
  5.    27:38 Sundbø Bjarne                  .                              286
  6.    30:11 Nielsen Svein                  .                              88
  7.    33:01 Klausen Erling                 3175 RAMNES                    324
  8.    33:08 Palm Gunnar Bjørn              .                              62
  9.    33:45 Ødegård Torstein               3124 TØNSBERG                  317
 10.    40:18 Hofaker Harry                  3112 TØNSBERG                  116
 11.    40:36 Haga Torstein                  Asker skikl.                   244
 12.    47:09 Bossum Jon                     .                              321
 13.    47:13 Kihle Håvald                   .                              1034
 14.    48:57 Jahren Alf                     .                              112


***** Klasse 10 km 17-29 år Kvinner *****
  1.    34:53 Synsnes Brynhild               Lillehammer IF                 1271
  2.    41:17 Vist Sofie van der             0267 OSLO                      1236
  3.    42:09 Lia Anette Foss                HOF IL                         1105
  4.    42:11 Jensen Lise Marie              Romerike Runners Team          1078
  5.    45:59 Goverud Ingrid Anita           Hof IL                         1204
  6.    48:26 Kristoffersen Lene Therese     3123 TØNSBERG                  1273
  7.    48:57 Flaatnes Elise                 Trolldalen Ranch&Høvleri       1253
  8.    51:24 Blichfeldt Cathrine            3124 TØNSBERG                  1033
  9.    53:40 Andreassen Rebekka             Trolldalen Ranch&Høvleri       1255


***** Klasse 10 km 17-29 år Menn *****
  1.    31:35 Hjemly Håkon Helge             Tønsberg FIK                   1139
  2.    32:40 Grøtseth Ingvar                4640 SØGNE                     1218
  3.    33:22 Strøm Andersen Henrik          OSJ                            1296
  4.    35:08 Johannessen Bjørn              Askim IF                       1065
  5.    37:46 Hansen Kenneth                 KODAL IL                       1210
  6.    38:11 Beckstrøm Henning              KFUM                           1246
  7.    39:19 Pettersen Geir Andre           Drammen selskapsmat            1223
  8.    40:03 Book Vegard                    .                              1184
  9.    41:07 Kvernhusengen Øyvind           3120 TØNSBERG                  1174
 10.    41:38 Jenssen John Esben             Tøsnberg FIK                   1137
 11.    43:05 Jøsendal Jan Sivert            3118 TØNSBERG                  1239
 12.    44:32 Myhre Andreas                  3150 TOLVSRØD                  1299
 13.    45:55 Gran Tore                      3172 VEAR                      1114
 14.    46:20 Knutsen Kjetil Trønnes         3159 MELSOMVIK                 1167
 15.    47:42 Fevang Jarle                   HTS BIL                        1217
 16.    48:13 Flækøy Mikkel                  3121 TØNSBERG                  1282
 17.    48:20 Gjelstad Ronny                 3157 BARKÅKER                  1193
 18.    48:29 Hamrell Jostein Trønnes        3158 ANDEBU                    1166
 19.    48:36 Knutsen Vegard Trønnes         3160 STOKKE                    1168
 20.    49:47 Stenbråten Kim André           Spadserforeningen              1108
 21.    50:10 Finnskog Per Arne              Gro Industrier                 1203
 22.    56:29 Bjerklund Nils Kåre            Trolldalen Ranch&Høvleri       1295


***** Klasse 10 km 30-39 år Kvinner *****
  1.    39:46 Ekern Anne                     Ås IL                          1283
  2.    48:14 Nalum Vigdis                   Mågerø BIL                     1069
  3.    48:34 Haug Elisabeth                 STATNETT BIL                   1172
  4.    48:46 Linnestad Ellen Cathrine       Hamar IL                       1071
  5.    48:48 Thorstensen Hilde              Nesbygda IF                    1056
  6.    48:54 Johansen Ragnhild Berg         .                              1242
  7.    51:23 Aas-Haugen Nina                Freia BIL                      1051
  8.    59:11 Prøsch Heidi                   3133 DUKEN                     1281


***** Klasse 10 km 30-39 år Menn *****
  1.    30:59 Nyquist Tor Erik               Ullensaker/Kisa                1284
  2.    31:48 Hole Terje                     Frena Friidrett                1270
  3.    32:43 Nilsen Bjarne Vad              Tønsberg FIK                   1140
  4.    33:42 Gløersen Glør                  Tønsberg FIK                   1138
  5.    34:38 Harstad Helge                  KFUM OSLO                      1244
  6.    35:02 Fjell Arve                     Plastmo A/S                    1158
  7.    36:03 Holtan Tore Magnus             Braathen Safe                  1175
  8.    37:13 Brett Ole Johan                Drammen Politi                 1224
  9.    37:14 Johansen Henrik                Tønsberg Svømmeklubb           1280
 10.    37:22 Gundersen Edvard               Stokke IL                      1072
 11.    38:00 Paulsen Odd Ivar               Nøtterøy/Tjøme Energi          1043
 12.    38:03 Gvein Christian                Telenor pos                    1089
 13.    38:23 Storvik Håvard                 Stokke IL                      1084
 14.    38:28 Heggertveit Thomas             Enøk-Senteret                  1153
 15.    38:53 Granli Tom                     Norsk Hydro ASA                1074
 16.    38:54 Pettersen Jon Egil             GLASSVERKET IF                 1042
 17.    39:05 Kvernhaug Bjørn                HTS BIL                        1181
 18.    39:31 Elverum Lars                   Bardufoss OIF                  1192
 19.    39:52 Haraldsen Eirik                TEIE                           1186
 20.    40:13 Johansen Atle Vidar            1170 OSLO                      1243
 21.    40:18 Sundsethvik Ingar A.           3041 DRAMMEN                   1107
 22.    40:26 Bruun Svein                    SCA Mølnlycke                  1262
 23.    40:53 Syversen Øyvind                SEM GYMSENTER                  1264
 24.    41:03 Pedersen Terje                 Simrad BIL                     1101
 25.    41:08 Krystad Jan                    .                              1036
 26.    41:11 Rabe Gisle                     OTO                            1017
 27.    41:15 Mathisen Jon                   3117 TØNSBERG                  1303
 28.    41:21 Gjerde Einar                   Hamar IL                       1088
 29.    42:08 Larsen Elias Knut              3140 BORGHEIM                  1032
 30.    42:14 Sjuve Kjetil                   PLATOU IL                      1258
 31.    42:19 Andersen Frode                 Norpe A/S                      1090
 32.    42:20 Opstad Eivind                  Cascade AS                     1112
 33.    43:03 Nordkvelle Steinar             .                              1024
 34.    43:04 Krystad Geir                   Tønsberg Brannvesen            1021
 35.    43:35 Olsen Trond M.                 SABA BIL                       1147
 36.    43:38 Andreassen Jack                Dynal BIL                      1052
 36.    43:38 Østby Erik                     SEM IF                         1154
 38.    43:43 Sandberg Jim                   Hippokrates Homeopati          1053
 39.    43:47 Johansen Pål Eirik             Securitas BIL                  1226
 39.    43:47 Sean Murphy                    Berg IL                        1291
 41.    44:00 Evju Pål                       TFK                            1247
 42.    44:10 Carlsen Atle Rye               Rye                            1269
 43.    44:29 Johannesen Steinar             3115 TØNSBERG                  1274
 44.    44:32 Jensen Eding Folke             Borre kommune                  1216
 45.    44:37 Haraldsen Øyvind               Bakerhuset Sæther              1260
 46.    45:09 Sundt Arild                    Holmestrand & O.BIL            1231
 47.    45:20 Landfald Tor                   Adelsten BIL                   1157
 48.    45:46 Dal Tor Helge                  .                              1188
 49.    45:53 Tufte Bjørnar                  3115 TØNSBERG                  1211
 50.    45:55 Olsen Per Ragnar               3150 TOLVSRØD                  1106
 51.    46:10 Dahle Stein                    Bli Bedre                      1250
 52.    46:21 Stamnes Arve                   Norcontrol BIL                 1276
 53.    47:01 Skau Terje                     3157 BARKÅKER                  1266
 54.    47:09 Gjestad Arve                   Norpe A/S                      1092
 55.    49:37 Ragnum Thomas                  .                              1076
 56.    49:51 Eidhamar Stig                  Tønsberg kommune BIL           1070
 57.    50:12 Rye Svein-Erik                 3157 BARKÅKER                  1044
 58.    50:21 Grytnes Håkon                  NORCONTROL                     1019
 59.    50:25 Snartland Øystein              IL Flint                       1265
 60.    51:27 Hejll Ole Martin               TFK                            1248
 61.    51:32 Proef-Høst Axel                Forbrukerrådet                 1135
 62.    52:35 Semb Runar                     .                              1197
 63.    53:18 Jacobsen Per                   H.FIF                          1254
 64.    54:04 Bakken Vidar                   Norpe A/S                      1245
 65.    54:35 Tvedt Karl Johan               KFUM-Kam Oslo                  1022
 66.    54:46 Kubberud Tore                  .                              1199
 67.    54:52 Nilsen Bjørn                   Volvo Aero Norge               1195
 68.    56:33 Skjelland Halvor               .                              1233
 69.    58:31 Skorge Finn Olav               Trolldalen Ranch & Høvler      1124
 70.    58:53 Johnson Trygve Rye             Rye-Johnson Entr.              1234


***** Klasse 10 km 40-49 år Kvinner *****
  1.    34:21 Kristiansen Ingrid             IL BUL                         1150
  2.    46:30 Ellingsen Inger                1362 BILLINGSTAD               1040
  3.    47:39 Aas Kjerstin                   3940 PORSGRUNN                 1110
  4.    48:43 Gaasø Hanne M.                 3133 DUKEN                     1095
  5.    49:09 Roe Kari                       .                              1062
  6.    49:22 Vermelid Ann-Kristin           VSS-BIL                        1194
  7.    49:23 Magnussen Mette                .                              1177
  8.    49:25 Svendsen Anne                  RAMNES IF                      1202


***** Klasse 10 km 40-49 år Menn *****
  1.    32:56 Kalnes Vidar                   .                              1145
  2.    35:38 Jakobsen Einar                 NHO Bil                        1285
  3.    35:50 Gretland Tom                   FREDRIKSTAD IF                 1229
  4.    36:01 Andersen Petter                SAS                            1297
  5.    36:54 Hengebøl Tor                   .                              1214
  6.    38:26 Markseth Johnny                Color Line BIL                 1222
  7.    38:31 Skretting Narve                Bondelaget                     1238
  8.    38:42 Eggen Guttorm                  .                              1104
  9.    38:44 Velten Tom                     0686 OSLO                      1014
 10.    39:44 Halvorsen Tom                  .                              1146
 11.    39:52 Rørstad Sveinung               Tønsberg FIK                   1047
 12.    39:59 Ekstrøm Vidar                  Asker Skiklubb                 1268
 13.    40:02 Johansen Håkon                 Nesbygda IF                    1130
 14.    40:32 Bøe Sven                       Preus BIL                      1127
 15.    40:40 Klausen Hans                   .                              1209
 16.    40:52 Alvær Geir                     Tønsberg FIK                   1045
 17.    41:01 Sletten Torbjørn               .                              1054
 18.    41:08 Baltzersen Tron                Østlandsmeieriet Sem           1201
 19.    41:53 Torgersen Hein Dag             Flint                          1122
 20.    41:58 Lindblad Vidar                 1597 Moss                      1286
 21.    41:59 Matre Steinar                  3121 TØNSBERG                  1205
 22.    42:03 Lundh Dag Sverre               3151 TOLVSRØD                  1026
 22.    42:03 Fjære Kjell Arne               Torød og Hårkollen IF          1016
 24.    42:06 Taraldsen Jens-Petter          .                              1057
 25.    42:13 Birkedal Olav                  .                              1126
 26.    42:38 Larsen Arne Gunnar             .                              1087
 27.    42:48 Øyen Odd                       PMSC BIL                       1086
 28.    42:53 Foldvik Bjørn Helge            BRUNLANES IL                   1189
 29.    43:09 Bjørshol Stig                  HVE                            1294
 30.    43:30 Oma Jardar                     Tønsberg Brettseilerkl.        1200
 31.    43:31 Book Arne                      3184 HORTEN                    1185
 32.    43:42 Krohn Harald                   3142 VESTSKOGEN                1013
 33.    44:17 Frøyset Øyvind                 Trolldalen Ranch&Høvleri       1278
 34.    44:24 Dahlen Øistein                 BRØDR.DAHLEN                   1163
 35.    44:25 Bolstad Leif                   3189 HORTEN                    1020
 36.    44:33 Skallevold Johan               3121 TØNSBERG                  1027
 37.    44:40 Aas Petter                     3940 PORSGRUNN                 1111
 38.    45:48 Sveum Per-Arne                 3117 TØNSBERG                  1133
 39.    46:24 Johansen Erik                  Fredrikstad IF                 1249
 40.    46:35 Berntsen Petter Ray            Tbg.Svømmeklubb                1261
 41.    46:36 Borge Rolf                     3949 Porsgrunn                 1277
 42.    46:43 Johansen Truls E.              Pecus Vinci                    1015
 43.    46:44 Bakke Harald                   .                              1113
 44.    47:07 Kristoffersen Lennert          3123 TØNSBERG                  1272
 45.    47:10 Haraldsen Terje                1430 ÅS                        1207
 46.    47:20 Paulsen Geir                   SEM GYMSENTER                  1259
 47.    48:07 Brunsell Tom                   .                              1085
 48.    48:24 Arstein Per                    Porsgrunn kommune              1161
 49.    48:46 Andersen Petter Werner         Tønsberg Kommune               1263
 49.    48:46 Wike Rune                      3140 BORGHEIM                  1083
 51.    48:49 Ekenes Rolf                    3120 TØNSBERG                  1037
 52.    48:52 Nielsen Trond Bakke            .                              1215
 53.    48:57 Løwe Tore Jørgen               IF Sturla                      1058
 54.    49:19 Berg Morten A.                 3142 VESTSKOGEN                1038
 55.    49:21 Hynne Karl                     Trolldalen Ranch & Høvler      1171
 56.    49:39 Sørensen Trond                 IL Berg                        1289
 57.    49:59 Eian Harald                    3179 Åsgårdstrand              1073
 58.    50:10 Torbjørnsen Richard            Tønsberg                       1288
 59.    50:33 Conradsen Arvid                Berthel O.Steen                1141
 60.    53:45 Broen Ole A                    3112 TØNSBERG                  1028
 61.    53:58 Baltzersen Jan                 Volvo Aero Norge BIL           1160
 62.    54:00 Grande Bob                     3105 TØNSBERG                  1152
 63.    54:13 Thorgeirsson Nils              830 S BIL                      1068
 64.    54:25 Haukemyr Jan Olav              Nor Cowtrol BIL                1187
 65.    54:39 Engelstad Vidar                B.O.Steen Tønsberg             1240
 66.    57:56 Jelstad Bjørn Erik             3122 TØNSBERG                  1227
 67.    58:39 Murud Jan                      Berg IL                        1290


***** Klasse 10 km 50-59 år Kvinner *****
  1.    44:42 Carlsen Eva                    NRK BIL                        1257
  2.    46:42 Tuftedal Bjørg                 Nesbygda IF                    1131


***** Klasse 10 km 50-59 år Menn *****
  1.    34:32 Lauglo Bjørn                   Stovnerkam.                    1225
  2.    35:47 Fevang Gunnar                  .                              1064
  3.    38:04 Andersen Charles               Tønsberg FIK                   1011
  4.    40:02 Gran Erik                      HYDRO BIL                      1241
  5.    40:04 Ludvigsen Øystein              .                              1179
  6.    40:06 Haugen Ottar                   NOR AUDIT                      1304
  7.    40:26 Halvorsrød Erik                .                              1190
  8.    41:56 Hillestad Ragnar               Søyrvoll                       1287
  9.    43:01 Bang Geir                      3188 HORTEN                    1176
 10.    43:55 Pedersen Sigurd                Philips BIL                    1252
 11.    44:05 Stefferud Håkon                Den Norske Bank                1267
 12.    44:06 Johansen Ragnar                .                              1080
 13.    44:13 Jørgensen Jan                  .                              1049
 14.    44:19 Kihle Bjarne                   Reime Prosess Jarlsø AS        1149
 15.    45:20 Wold Einar                     3114 TØNSBERG                  1018
 16.    45:21 Kaspersen Edvard               .                              1198
 17.    45:35 Vinje Inge                     .                              1060
 18.    45:36 Unneberg Roar                  Martins K-jogg                 1275
 19.    45:43 Rieck Øyvind                   1362 Hosle                     1300
 20.    45:55 Fjeld Stig                     Flintjoggen                    1077
 21.    46:13 Grorud Tell                    3122 TØNSBERG                  1096
 22.    46:31 Sletsjø Eldar                  Kvelde IL                      1279
 23.    46:32 Roberg Oddmund                 .                              1116
 24.    46:34 Larsen Jan                     CAPPELEN                       1109
 25.    47:08 Mehlum Jan                     HØGSKOLEN I VESTFOLD           1256
 26.    47:37 Cudrio Tor Georg               Norpe A/S                      1093
 27.    47:43 Dalset Tore                    RØA                            1039
 28.    48:10 Johannessen Finn               Tjøme IL                       1178
 29.    48:27 Bjerke Helge-C.                Teie IF                        1059
 30.    48:40 Bryn Tore                      3140 BORGHEIM                  1100
 31.    48:45 Jansen Erik Werner             DYNO                           1123
 31.    48:45 Larsen Ole Christian           SYSTEMHUS                      1301
 33.    48:55 Sørensen Karl L.               Sandefjord komm. BIL           1305
 34.    48:57 Richardsen Richard             3080 HOLMESTRAND               1098
 35.    49:00 Moen Per Jon                   Terra Control                  1302
 36.    49:27 Mathisen Arvid                 .                              1125
 37.    49:41 Helgesen Arne                  Nøtterøy kommune               1079
 38.    49:49 Vestly Bjørn                   .                              1035
 39.    49:55 Eftedal Øystein                TBG.POLITI                     1117
 40.    50:14 Hansen Harald                  HYDRO NAP.                     1155
 41.    50:27 Rabe Gunnar                    3110 TØNSBERG                  1212
 42.    50:40 Røed Harald                    HTS BIL                        1182
 43.    51:33 Førde Trond                    HTS BIL                        1183
 44.    51:39 Kikut Erik                     Norpe A/S                      1094
 45.    51:49 Thorkildsen Ingar              3132 HUSØYSUND                 1208
 46.    52:04 Hauge Erik                     .                              1128
 47.    52:19 Linnestad Sverre               Høgskolen i Hedmark            1081


***** Klasse 10 km 60-69 år Menn *****
  1.    40:03 Storfors Magne                 Velvo Aero Norge               1196
  2.    40:06 Larsen Walter                  Horten FIK                     1251
  3.    40:32 Simenstad Terje                .                              1115
  4.    43:57 Wegger Steinar                 .                              1120
  5.    44:29 Andersen Jan                   Porsgrunn kommune              1099
  6.    44:41 Olafsen Jan                    KR.SAND KOMM. BIL              1012
  7.    45:01 Bruun Oddvar                   .                              1066
  8.    47:49 Husabø Nils                    .                              1082
  9.    48:48 Kiserud Børre                  .                              1029
 10.    50:55 Wangsvik Einar                 Oseberg skilag                 1134
 11.    52:10 Borch-Jenssen Claus            .                              1232
 12.    52:22 Aske Bjarne                    .                              1063
 13.    54:50 Thoresen Kjell                 FIBO AS                        1075
 14.    59:10 Opsal Steinar                  ARNADAL IL                     1144
 15.  1:00:18 Dahlen Svein                   Brødr.Dahlen                   1162


***** Klasse 10 km 70+ år Menn *****
  1.    48:50 Lund Erik                      .                              1067
  2.  1:30:16 Hansen Arne                    Tønsberg FIK                   1046